Skip to content

Usługi Usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradztwo podatkowe

dla firm z Halinowa, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego i okolic.

Usługi księgowe w Halinowie

Specjalizujemy się w kompleksowej księgowości dla przedsiębiorstw. Prowadzimy usługi księgowe od ponad 20 lat. Dzięki temu doświadczeniu możemy służyć radą i wsparciem nawet w trudnych i nieoczywistych przypadkach. Dzielimy się swoją wiedzą na FB i na blogu. Nasz profesjonalizm potwierdza licencja Ministra Finansów, na podstawie której działamy.

 

Świadczymy także usługi doradztwa podatkowego i prawnego.Biuro rachunkowe jest partnerem Kancelarii podatkowej, która zajmuje się doradztwem podatkowym Naszym  Partnerem w tym zakresie jest Kancelaria LTCA – Adwokaci i Doradcy podatkowi. Szczegółowe informacje oraz doświadczenie zawodowe poszczególnych doradców można sprawdzić TUTAJ>>

Tych z Państwa, którzy chcieliby skorzystać z usług doradztwa podatkowego prosimy o kontakt z biurem, ponieważ nam, jako Partnerowi przysługują preferencyjne warunki współpracy.

Zobacz opinie naszych Klietów i umów się na spotkanie w celu ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przedsiębiorców z Halinowa, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego oraz okolic.

Tel: 602 650 712