O nas Biuro rachunkowe MG Projekt

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasze biuro rachunkowe dba o Twoją firmę

Od lat zajmujemy się szeroko rozumianą obsługą księgową i rachunkową firm. Doskonale wiemy, jak wiele czasu zajmują niezbędne formalności i comiesięczne rozliczenia. Wiemy też, jak łatwo w natłoku obowiązków zapomnieć o czymś lub przeoczyć ważny termin – to zdarza się najlepszym.

Stworzyliśmy nasze biuro rachunkowe z myślą o zabieganych właścicielach firm. Korzystając z usług rachunkowych MG Projekt macie pewność, że otrzymacie pełne wsparcie specjalistów z zakresu rachunkowości i księgowości.

 

Biuro rachunkowe MG Projekt – Twój partner w biznesie

Korzystając z usług naszego biura zyskujesz merytoryczną pomoc w zakresie księgowości, rachunkowości i spraw kadrowych. W ciągu 20-lat pracy w rachunkowości rozwiązaliśmy wiele skomplikowanych problemów naszych Klientów.

Współpracując z naszym biurem rachunkowym nie musisz się martwić o rozliczenia czy sprawy kadrowe – my zajmiemy się tym kompleksowo!

  • Mamy prawie 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej i uproszczonej księgowości

  • Działamy na podstawie licencji Ministra Finansów (Certyfikat księgowy nr 60069/20013)

  • Współpracując z Klientami dostosowujemy się do ich potrzeb oraz dyspozycyjności (kontakt w siedzibie biura lub siedzibie Klienta)

  • Zapewniamy stałą pomoc merytoryczną przy rozwiązywaniu bieżących problemów podatkowych

  • Prowadzimy archiwum dokumentów księgowych Klienta i przechowujemy je na własnym serwerze w siedzibie firmy.

 

Biuro rachunkowe MG Projekt – Nasz zespół tworzą fachowcy, którym można zaufać.

 

Magdalena Dybek-Tomaszewska współwłaścicielka i główna księgowa biura rachunkowego MG Projekt w Halinowie

Jestem współwłaścicielką biura rachunkowego MG Projekt Sp. z o.o. Mam 20-letnie doświadczenie w księgowości poświadczone licencją Ministra Finansów. W MG Projekt pełnię funkcję głównej księgowej i odpowiadam za relacje z klientami. Gdy umówią się Państwo na rozmowę w sprawie współpracy, na pewno będę na tym spotkaniu.

 

Małgorzata Błasik jest asystentką głównej księgowej w biurze rachunkowym MG Projekt w Halinowie

Jestem asystentką księgowej. Mam 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu uproszczonej księgowości.
W MG Projekt odpowiadam za rozliczenia osób fizycznych, naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS i PIT-4.  

 

Biuro rachunkowe MG Projekt – Nasz zespół tworzą ludzie.

Biuro rachunkowe MG Projekt powstało w 2018 r. Od tego czasu ciężko pracujemy na rzecz naszych klientów. Cieszymy się ich zaufaniem, czego dowodem są ich OPINIE. Co miesiąc nawiązujemy współpracę z nowymi podmiotami, osobami prowadzącymi działalność gospodarczą, spółkami i fundacjami.

Zapraszamy do współpracy z MG Projekt Sp. z o.o.

Jesteśmy kameralnym biurem rachunkowym, obsługującym głównie przedsiębiorców działających na terenie gminy Halinów, Mińsk Mazowiecki, Sulejówek, Wiązowna. W swoim portfolio mamy również firmy z Warszawy, a także z całej Polski. Technologia on-line (aplikacja SALDEO), wysokie kompetencje oraz konkurencyjne stawki, to wszystko sprawia, że odległość geograficzna nie jest dla nas jakimkolwiek ograniczeniem. Mimo to, utrzymujemy stały kontakt z klientami i reagujemy błyskawicznie na ich potrzeby.

 

Biuro rachunkowe MG Projekt – Nasz zespół tworzą ludzie, którym się chce.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dajemy mu 100% swojego zaangażowania. Służymy radą i wsparciem nawet w trudnych i nieoczywistych przypadkach.

Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Uczestniczymy w kursach, szkoleniach, odczytach i konferencjach, żeby być na bieżąco ze wszelkimi zmianami w przepisach, ustawach i rozporządzeniach podatkowych.

Nie boimy się trudnych spraw. Traktujemy je jako okazję do zdobycia nowych doświadczeń. Dzięki temu klienci mogą nam w pełni zaufać i spokojnie zająć się rozbudowywaniem swoich przedsiębiorstw. Robimy to także, by pogłębiać swoją wiedzę i pasję, a przede wszystkim, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

 

Biuro rachunkowe MG Projekt – Gwarancją naszej jakości i doświadczenia są opinie naszych klientów.

 
Ryszard Salamonowicz
 
Obsługa profesjonalna. Współpracujemy ponad dwa lata i nie ma żadnych niedomówień, co miałem w innym przypadku. Polecam !!!

 

Kamil Karwowski  Kamil Karwowski  
Korzystam z usług Biura od roku i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalne podejście, zawsze można liczyć na pomoc i doradztwo.

 

Magda Palicka  Magda Palicka
Profesjonalnie, dokładnie oraz rzetelnie prowadzona dokumentacja to podstawa w każdej, zarówno dużej, jak i kameralnej firmie. MG PROJEKT gwarantuje Taką właśnie usługę. Biuro księgowe MG PROJEKT oferuje fachowe doradztwo oraz bardzo miłą atmosferę współpracy. Gorąco polecam!

 

Katarzyna Kosieradzka Katarzyna Kosieradzka  ⭐ 

MG Projekt prowadzi kompleksową księgowość mojej firmy już od dłuższego czasu. Jestem bardzo zadowolona, problemów jakichkolwiek absolutnie brak. Mogę wyłącznie gorąco polecić innym 🙂

 
Sławomir Dmochowski ⭐ 
 
Biuro księgowe MG PROJEKT gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Niezdecydowanych zachęcam do podjęcia współpracy 🙂
 
Monika Stępień  Monika Stępień  ⭐ 
Profesjonalizm, Terminowość i Życzliwość wyróżniają Mg Projekt. I jeszcze dogodna lokalizacja. Korzystałam z różnych firm, u Pani Magdaleny jesteśmy ponad rok. Jestem bardzo zadowolona i polecam serdecznie.
 

Anna Andrzejewska  Anna Andrzejewska 
Jako Fundacja współpracujemy od wielu lat z biurem MG Projekt. Polecamy usługi – profesjonalizm, serdeczność w kontaktach i fachowa porada.

 

Monika Delegacz  Monika Delegacz  ⭐ 
Z usług MG Projekt korzystam od roku, a więc jest to idealny moment na wystawienie opinii. Profesjonalizm i terminowość to domena tego biura rachunkowego. Zawszę mogę liczyć na poradę i czas księgowej. Jako klientka czuję się “zaopiekowana” co w czasach szybko zmieniającego się prawa jest bardzo ważne. A to wszystko przy bardzo miłej obsłudze. Z czystym sumieniem mogę polecić Biuro Rachunkowe MG Projekt.

Te opinie mówią same za siebie 🙂

 

Biuro rachunkowe MG Projekt – Naszą dewizą jest indywidualne podejście.

Każda firma jest inna. Działa w inny sposób, ma inne potrzeby, inny zakres działalności. Z tego względu przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę, którą elastycznie dopasowujemy do każdego Klienta.

Dobieramy najlepsze rozwiązanie do aktualnej sytuacji i potrzeb Klienta. Opracowujemy strategię i plan działania, tak by nasza współpraca układała się najlepiej. Oczywiście zapewniamy Wam też stałe wsparcie – szczególnie w sytuacjach nagłych, przy bieżących problemach.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przedsiębiorców z Halinowa oraz szeroko rozumianych okolic.

 

Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie w celu ustalenia szczegółów współpracy i świadczonych usług!

Tel: 602 650 712