O nas Biuro rachunkowe MG Projekt

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasze biuro rachunkowe dba o Twoją firmę

Od lat zajmujemy się szeroko rozumianą obsługą księgową i rachunkową firm. Doskonale wiemy, jak wiele czasu może zająć dopełnianie niezbędnych formalności, wykonywanie comiesięcznych rozliczeń. Wiemy też, jak łatwo zapomnieć o czymś, przeoczyć termin – to się zdarza w natłoku obowiązków.

Stworzyliśmy nasze biuro rachunkowe z myślą o zabieganych właścicielach firm. Korzystając z usług rachunkowych MG Projekt możecie mieć pewność, że otrzymacie pełne wsparcie specjalistów z zakresu rachunkowości i księgowości.

Każda firma jest inna. Działa w inny sposób, ma inne potrzeby, inny zakres działalności. Z tego względu przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę, którą elastycznie dopasowujemy do każdego Klienta. Dobieramy najlepsze rozwiązanie do aktualnej sytuacji i potrzeb Klienta. Opracowujemy strategię i plan działania, tak by nasza współpraca układała się najlepiej. Oczywiście zapewniamy Wam też stałe wsparcie – szczególnie w sytuacjach nagłych, przy bieżących problemach.

 

Biuro rachunkowe MG Projekt – Twój partner w biznesie

Korzystając z usług naszego biura zyskujesz merytoryczną pomoc w zakresie księgowości, rachunkowości i spraw kadrowych. Podczas naszego 15 letniego doświadczenia rozwiązaliśmy wiele skomplikowanych problemów i znaleźliśmy korzystne rozwiązania dla naszych Klientów.

Nieustannie aktualizujemy naszą wiedzę, żeby być na bieżąco z wszelkimi przepisami, ustawami i rozporządzeniami dotyczącymi rozliczeń oraz podatków. Właśnie dlatego Klienci mogą nam w pełni zaufać i spokojnie zająć się rozbudowywaniem przedsiębiorstwa.

Współpracując z naszym biurem rachunkowym nie musisz się martwić o rozliczenia czy sprawy kadrowe – my zajmiemy się wszystkim kompleksowo!

  • Mamy ponad 15 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej i uproszczonej księgowości

  • Działamy na podstawie licencji Ministra Finansów (Certyfikat księgowy nr 60069/20013)

  • Współpracując z Klientami dostosowujemy się do ich potrzeb oraz dyspozycyjności (kontakt w siedzibie biura lub siedzibie Klienta)

  • Zapewniamy stałą pomoc merytoryczną przy rozwiązywaniu bieżących problemów podatkowych

  • Prowadzimy archiwum dokumentów księgowych Klienta i przechowujemy je na własnym serwerze w siedzibie firmy.

 

Biuro rachunkowe MG Projekt – Co nas wyróżnia?

Dzięki ponad 15 letniemu doświadczeniu możemy służyć radą i wsparciem nawet w trudnych i nieoczywistych przypadkach. Nasz profesjonalizm potwierdza licencja Ministra Finansów, na podstawie której działamy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przedsiębiorców z Halinowa oraz okolic.

 

Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie w celu ustalenia szczegółów współpracy i świadczonych usług!

Tel: 602 650 712