Skip to content

Biuro rachunkowe MG Projekt – O nas

O nas Biuro księgowe MG Projekt

Dlaczego warto wybrać biuro księgowe MG Projekt?

Dbamy o Twoją firmę jak o własną!

Biuro księgowe MG Projekt powstało w 2018 r. Stworzyliśmy je z myślą o zabieganych właścicielach firm. Doskonale wiemy, jak wiele czasu zajmują niezbędne formalności i comiesięczne rozliczenia. Wiemy też, jak łatwo w natłoku obowiązków zapomnieć o czymś lub przeoczyć ważny termin – to zdarza się najlepszym.

Korzystając z usług rachunkowych MG Projekt macie pewność, że otrzymacie pełne wsparcie specjalistów z zakresu rachunkowości i księgowości. Będziecie mogli skupić się na tym, co robicie najlepiej, aby realizować własne cele biznesowe. Wykonujemy swoje zadania skutecznie, czego dowodem są opinie naszych klientów.

Biuro księgowe MG Projekt – Twój zaufany partner w biznesie

Nasze biuro księgowe zapewni Ci merytoryczną pomoc w zakresie księgowości, rachunkowości i spraw kadrowych. Nie musisz martwić się o rozliczenia czy sprawy kadrowe – my zajmiemy się tym kompleksowo!

  • Prowadzimy zakres usług księgowych, który gwarantuje pełną pomoc w prowadzeniu księgowości w spółce, fundacji czy działalności gospodarczej.
  • Działamy na podstawie licencji Ministra Finansów (Certyfikat księgowy nr 60069/20013).
  • Mamy prawie 20-letnie doświadczenie w pełnej i uproszczonej księgowości.
  • Współpracując z Klientami dostosowujemy się do ich potrzeb oraz dyspozycyjności (kontakt w siedzibie biura lub siedzibie Klienta).
  • Zapewniamy stałą pomoc merytoryczną przy rozwiązywaniu bieżących problemów podatkowych.
  • Prowadzimy archiwum dokumentów księgowych Klienta i przechowujemy je na własnym serwerze w siedzibie firmy.
  • Świadczymy także usługi doradztwa podatkowego i prawnego.Biuro rachunkowe jest partnerem Kancelarii podatkowej, która zajmuje się doradztwem podatkowym Naszym  Partnerem w tym zakresie jest Kancelaria LTCA – Adwokaci i Doradcy podatkowi. Szczegółowe informacje oraz doświadczenie zawodowe poszczególnych doradców można sprawdzić TUTAJ>> Tych z Państwa, którzy chcieliby skorzystać z usług doradztwa podatkowego prosimy o kontakt z biurem, ponieważ nam, jako Partnerowi przysługują preferencyjne warunki współpracy.

Dbamy o terminową i życzliwą obsługę klienta.

Biuro Rachunkowe MG Projekt to kameralne biuro księgowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dajemy mu 100% swojego czasu i zaangażowania. Służymy radą i wsparciem nawet w trudnych i nieoczywistych przypadkach.

Nasze biuro księgowe działa także online

Obsługujemy głównie przedsiębiorców działających na terenie gminy Halinów, Mińsk Mazowiecki, Sulejówek, Wiązowna. Z tymi, którzy mają czas i ochotę spotykamy się bezpośrednio w naszym biurze.

Nasze biuro księgowe obsługuje również on-line. Udostępniamy klientom aplikację SALDEO, za pomocą której mogą łatwo przesłać komplet dokumentów. Utrzymujemy stały kontakt telefoniczny z naszymi klientami i błyskawicznie reagujemy na ich potrzeby. Dzięki temu z naszych usług korzystają również klienci z Warszawy i całej Polski. Wysokie kwalifikacje, konkurencyjne stawki oraz życzliwa i terminowa obsługa sprawiają, że odległość geograficzna nie gra roli. Co miesiąc nawiązujemy współpracę z nowymi podmiotami, osobami prowadzącymi działalność gospodarczą, spółkami i fundacjami.

Naszą jakość i doświadczenie potwierdzają opinie naszych klientów

Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Uczestniczymy w kursach, szkoleniach, odczytach i konferencjach, żeby być na bieżąco ze wszelkimi zmianami w przepisach, ustawach i rozporządzeniach podatkowych.

Nie boimy się trudnych spraw. Traktujemy je jako okazję do zdobycia nowych doświadczeń. Dzięki temu klienci mogą nam w pełni zaufać i spokojnie zająć się rozbudowywaniem swoich przedsiębiorstw. Pogłębiamy swoją wiedzę, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Poniższe opinie świadczą, że nam się to udaje 🙂

 

Ryszard Salamonowicz

 
Obsługa profesjonalna. Współpracujemy ponad dwa lata i nie ma żadnych niedomówień, co miałem w innym przypadku. Polecam !!!

Kamil Karwowski Kamil Karwowski
Korzystam z usług Biura od roku i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalne podejście, zawsze można liczyć na pomoc i doradztwo.

Magda Palicka Magda Palicka
Profesjonalnie, dokładnie oraz rzetelnie prowadzona dokumentacja to podstawa w każdej, zarówno dużej, jak i kameralnej firmie. Biuro księgowe MG PROJEKT gwarantuje taką właśnie usługę, fachowe doradztwo oraz bardzo miłą atmosferę współpracy w przystępnej cenie. Gorąco polecam!

Katarzyna Kosieradzka Katarzyna Kosieradzka

MG Projekt prowadzi kompleksową księgowość mojej firmy już od dłuższego czasu. Jestem bardzo zadowolona, problemów jakichkolwiek absolutnie brak. Mogę wyłącznie gorąco polecić innym 🙂

 
Sławomir Dmochowski
 
Biuro księgowe MG PROJEKT gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Niezdecydowanych zachęcam do podjęcia współpracy 🙂
 
Monika Stępień Monika Stępień
Profesjonalizm, Terminowość i Życzliwość wyróżniają Mg Projekt. I jeszcze dogodna lokalizacja. Korzystałam z różnych firm, u Pani Magdaleny jesteśmy ponad rok. Jestem bardzo zadowolona i polecam serdecznie.
 

Anna Andrzejewska Anna Andrzejewska
Jako Fundacja współpracujemy od wielu lat z biurem MG Projekt. Polecamy usługi – profesjonalizm, serdeczność w kontaktach i fachowa porada.

Monika Delegacz Monika Delegacz
Z usług biura księgowego MG Projekt korzystam od roku, a więc jest to idealny moment na wystawienie opinii. Profesjonalizm i terminowość to domena tego biura rachunkowego. Zawszę mogę liczyć na poradę i czas księgowej. Jako klientka czuję się „zaopiekowana” co w czasach szybko zmieniającego się prawa jest bardzo ważne. A to wszystko przy bardzo miłej obsłudze. Z czystym sumieniem mogę polecić Biuro Rachunkowe MG Projekt.

Zapewniamy indywidualne podejście.

Każda firma jest inna. Działa w inny sposób, ma inne potrzeby, inny zakres działalności. Z tego względu przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę, którą elastycznie dopasowujemy do każdego Klienta. Ceny naszych usług szacujemy w oparciu o rynkowe standardy, ale bierzemy również pod uwagę indywidualną sytuację i potrzeby klienta.

Zawsze szukamy dla naszych Klientów najlepszych rozwiązań. Opracowujemy strategię i plan działania, tak by nasza współpraca układała się najlepiej. Zapewniamy również stałe wsparcie – szczególnie w sytuacjach nagłych, przy bieżących problemach.

Biuro księgowe MG Projekt tworzą kobiety ekspertki od księgowości, które dostarczają kompleksową obsługę kadrowo-płacową

Jestem współwłaścicielką biura księgowego MG Projekt Sp. z o.o. Mam 20-letnie doświadczenie w księgowości poświadczone licencją Ministra Finansów. W MG Projekt pełnię funkcję głównej księgowej i odpowiadam za relacje z klientami. Gdy umówią się Państwo na rozmowę w sprawie współpracy, na pewno będę na tym spotkaniu. Zapraszam do kontaktu i skorzystania z naszych usług przedsiębiorców z gminy Halinów, Sulejówek, Mińsk Mazowieckie oraz całego Mazowsza.

 

Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie. Odwiedź nasze biuro księgowe już dziś, aby omówić szczegóły współpracy!

Tel: 602 650 712