Skip to content

Księgowa Obsługa Twojej Firmy Biuro Rachunkowe MG Projekt

Biuro Rachunkowe MG Projekt to kameralne biuro księgowe. Działamy na terenie Halinowa. Wspieramy lokalne przedsiębiorstwa i firmy, które działają na terenie powiatu Mińsk Mazowiecki, a w szczególności w takich gminach, jak: Halinów, Sulejówek, Otwock, Józefów, Konik czy Wiązowna. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług także przedsiębiorców z Warszawy. Księgowa obsługa online sprawia, że świadczymy także nasze usługi dla przedsiębiorców z całej Polski.

Z doświadczenia wiemy, że w przypadku księgowości to, gdzie jest siedziba firmy ma drugorzędne znaczenie. Czasem ważniejsze jest to, aby spotkać się osobiście z księgową i porozmawiać o ważnych fiansowych kwestiach. Chętnie zajmiemy się Waszą firmą i stworzymy plan działania dostosowany do Waszych potrzeb. Oferujemy usługi wysokiej jakości po przystępnej cenie.

MG Projekt Sp. z o.o.
ul. Cicha 60
05-074 Halinów
NIP 822 23 73 102

Księgowa obsługa opiera się na wiedzy i zaufaniu

 

Jeśli planujesz otworzyć własną działalność lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące księgowości Twojej firmy skontaktuj się z nami. Nasze biuro rachunkowe zapewni Ci pełne wsparcie i pomoc. Odpowiemy nie tylko na Twoje pytania i wątpliwości, ale również będziemy reprezentować Cię przed urzędami w wypełnianiu zawiłych i żmudnych obowiązków.
Dzięki temu Ty skupisz się na prowadzeniu swojej działalności.

Główna księgowa Magdalena Dybek-Tomaszewska prowadzi Biuro rachunkowe MG Projekt, które świadczy kompleksowe usługi dla firm z mazowsza

Sprawdź opinie naszych Klientów i zadzwoń lub wyślij mejla. Odpowiemy na każde pytanie i omówimy każdy szczegół zanim rozpoczniemy współpracę. Zależy nam na tym, aby nasze relacje od samego początku opierały się na zaufaniu, partnerstwie oraz obopólnej korzyści.

Do zobaczenia!